وزیر بهداشت:

احتمال ورود سویه جدید کرونا به کشور وجود دارد

احتمال ورود سویه جدید کرونا به کشور وجود دارد به گزارش خشکشوئی آنلاین وزیر بهداشت ضمن اشاره به سویه جدید کرونا در آفریقای جنوبی و رصد این سویه جدید در کشور، اظهار داشت: با وجود همه این دقت ها، احتمال ورود ویروس به کشور وجود دارد. ازاین رو باید مراقبت ها را ادامه دهیم و فکر نکنیم با انجام واکسن کار تمام است و مراقبت ها باید بیشتر صورت گیرد.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، دکتر بهرام عین اللهی در همایش رهاورد ملی خدمت ۱۰۰ روز توفیق خدمت ۱۰۰ میلیون دز تزریق سلامت، با اشاره به سویه جدید کرونا در آفریقای جنوبی اظهار داشت: روز پنجشنبه وزیر بهداشت آفریقای جنوبی اعلام نمود ویروس جدیدی شناسایی شده است. در این راستا ما هم موارد را به شدت رصد می نماییم.
وی ادامه داد: دو خصوصیت قابلیت انتقال بالا و موتاسیون فراوان آن و همین طور این که از سیستم ایمنی می تواند گریزان باشد را برای این سویه جدید اعلام نموده اند. این سویه جدید در کشور رصد می شود؛ اما مسئله مهم آنست که با وضعیت کشور و این که نقاط قرمز نداریم و وضعیت نسبتا پاک است، اما باید در حوزه ورود ویروس به کشور به شدت مراقبت شود. در همین راستا شب گذشته در فرودگاه امام (ره) حضور یافتیم. موارد باید به دقت صورت گیرد.
وزیر بهداشت افزود: اما با وجود همه این دقت ها، احتمال ورود ویروس به کشور وجود دارد. بدین سبب باید مراقبت ها را ادامه دهیم و فکر نکنیم با انجام واکسن کار تمام است و مراقبت ها باید بیشتر صورت گیرد.
وی اظهار داشت: البته در افریقای جنوبی واکسیناسیون بسیار کم بوده و تنها حدود ۲۶ درصد مردم واکسن زده بودند و همین مورد سبب شده که ویروس منتشر شود.
ادامه داردمنبع:

1400/09/07
13:41:11
0.0 / 5
262
تگهای خبر: بهداشت , سلامت , سیستم , مراقبت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین