توجه نون خ به بحث فرزندآوری و جوانی جمعیت

توجه نون خ به بحث فرزندآوری و جوانی جمعیت خشکشوئی آنلاین: مدیر روابط عمومی و حوزه ریاست بنیاد 15 خرداد ستاد اجرائی فرمان امام اظهار داشت که این بنیاد 15 بر فرهنگ سازی و کارهای فرهنگی در زمینه فرزندآوری و جوانی جمعیت تاکید دارد.


یاسر اشراقی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: بنیاد ۱۵ خرداد در امتداد کارهای گسترده خود در زمینه جوانی جمعیت و فرزندآوری، اقدامات گوناگون فرهنگی و رسانه ای را در دستور کار خود قرار داده است.
وی اشاره کرد: از آخرین اقدامات بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرائی فرمان حضرت امام(ره) در زمینه فرهنگی و رسانه ای و در قالب پویش «ایران جوان» مشارکت فعالانه در تولید فصل چهارم سریال تلویزیونی «نون خ» است.
اشراقی اشاره کرد: فصل چهارم سریال نوروزی پرمخاطب «نون خ» به کارگردانی سعید آقاخانی که درحال پخش از شبکه یک سیما است، بر مطالبی همچون فرزندآوری و جوانی جمعیت توجه و تمرکز جدی دارد. همین طور در قسمت های آتی سریال، به مباحث جمعیتی بیشتر پرداخته خواهد شد.
مدیر روابط عمومی بنیاد ۱۵ خرداد درباره ی دیگر کارهای رسانه ای و فرهنگی این بنیاد توضیح داد: بیش از ۱۰ فیلم کوتاه با محوریت جمعیت و خانواده با عنوان «بهشتی دیگر» تولید و درحال پخش از شبکه های مختلف سیما است.
اشراقی افزود: همین طور نماهنگ «پسرخاله ها» با مضمون تکریم خانواده و ارزش آفرینی فرزندآوری روی آنتن شبکه های مختلف سیما می رود.
وی اشاره کرد: حضور فعال فرهنگی و رسانه ای بنیاد ۱۵ خرداد در ویژه برنامه های نوروزی صداوسیما در قالب پویش «ایران جوان» به عنوان یکی از مهم ترین پویش های بنیاد در زمینه جوانی جمعیت است.
بگفته اشراقی، تولیدات فرهنگی و رسانه ای بنیاد ۱۵ خرداد در زمینه فرزندآوری و جوانی جمعیت با تفاهم و همکاری ستاد جمعیت پایدار سازمان صداوسیما پخش می شود.
منبع:

1402/01/08
18:35:30
0.0 / 5
182
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین