مدیرعامل صندوق بازنشستگی كشوری تاكید كرد

ضرورت بهبود قوانین بازنشستگی در تعامل صندوق با مجلس

ضرورت بهبود قوانین بازنشستگی در تعامل صندوق با مجلس خشكشوئی آنلاین: مدیرعامل صندوق بازنشستگی كشوری اظهار داشت: باتوجه به تعامل مطلوب صندوق با نمایندگان مجلس شورای اسلامی، فرصت مناسبی برای چاره اندیشی و بهبود قوانین بازنشستگی فراهم آمده شده است.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، جمشید تقی زاده در دیدارهای جداگانه با نمایندگان شهرهای تهران، اهواز، مشهد، علی آبادكتول و قروه بیان كرد: هم اكنون مجلس و دولت همكاری لازم برای حل مشكلات بازنشستگان را دارند و این مهمترین فرصتی است كه می توان از آن بهره برد و انتظارات بازنشستگان را مطرح كرد تا شاهد بهبود حقوق و معیشت، بیمه، درمان و خدمات رفاهی و اجتماعی آنان باشیم.

محمدرضا بادامچی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، نایب رئیس كمیسیون اجتماعی مجلس هم در این دیدار اظهار داشت: این كمیسیون با تصویب قوانین راهگشا و اصلاح قوانینی كه از قبل بارمالی بدون تامین منبع بر دوش صندوق ها انداخته، تلاش بر كاهش مشكلات صندوق ها دارد و برای مشكلات بازنشستگان از هیچ كوششی دریغ نمی كند؛ بزودی نشستی مشترك با مدیران صندوق بازنشستگی كشوری با محوریت طرح و بررسی مشكلات بازنشستگان برگزار خواهد نمود.

سید فرید موسوی دیگر نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس هم اظهار داشت: انتظار این است صندوق بازنشستگی كشوری در تیم كاری و بدنه مدیریتی خود از افراد جوان هم استفاه كند.

وی اضافه كرد: این صندوق در واگذاری شركت ها به بخش خصوصی درایت جدیدی را در پیش گیرد و در سرمایه گذاری های اقتصادی پایدار همچون بورس ورود كند.

همایون یوسفی، نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی اظهار نمود: نمایندگان مجلس در كنار صندوق بازنشستگی كشوری هستند تا مشكلات بازنشستگان در سطح ملی و منطقه ای كاهش یابد، به همین منظور با عنایت به نابرابری های موجود بین حقوق بازنشستگان، درخواست اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان كشوری به معاون اول رئیس جمهور عرضه شده است.

اسدالله قره خانی، نماینده مردم علی آبادكتول در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی كمیسیون انرژی هم در این نشست اظهار داشت: كمیسیون انرژی با تمام توان در حل مشكلات شركت های زیر مجموعه صندوق بازنشستگی كشوری در كنار این صندوق است و آمادگی برگزاری جلسات تخصصی در جهت رفع مشكلات را دارد.

در این نشست نمایندگان مردم مشهد و همینطور قروه در استان كردستان هم حضور داشتند و بر همكاری برای رفع مشكلات بازنشستگان تاكید نمودند.
1396/11/16
15:22:43
5.0 / 5
4592
تگهای خبر: اتو , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین