حال جاسوس جنجالی خوب است

حال جاسوس جنجالی خوب است خشكشوئی آنلاین حال جاسوس جنجالی خوب است


به گزارش خبرگزاری رویترز، وضعیت سلامت سرگئی اسكریپال كه ماه گذشته میلادی به همراه دخترش به صورت بیهوش روی نیمكتی در یك پارك در سالزبری انگلیس یافت شده بود، به سرعت رو به بهبودی است.

دولت انگلیس، روسیه را مقصر مسمومیت این جاسوس سابق روس و دخترش یولیا می داند؛ یولیا كه به همراه پدرش مسموم شده بود، چند روز پیش از بیمارستان مرخص شد.

پس از چند هفته عدم تغییر در حال این جاسوس سابق، بیمارستان محل بستری وی اعلام نموده كه حال بیمار رو به بهبودی سریع است.

كریستین بلانشارد، یكی از مقام های بیمارستان منطقه ای سالزبری اظهار داشت: سرگئی اسكریپال به درمان ها خوب پاسخ داده و حالش به سرعت رو به بهبودی است و دیگر در شرایط وخیم قرار ندارد.

این درحالی است كه ترزا می، نخست وزیر انگلیس گفته است كه این جاسوس سابق و دخترش توسط عامل شیمیایی "نوویچوك" از گروه مرگبار عوامل اعصاب ساخته ارتش شوروی در سال های دهه ۷۰ و ۸۰ میلادی مسموم شده اند.

پزشكان در ابتدا بیم آن را داشتند كه این دو دچار ضایعه مغزی شده باشند. یكی از قضات انگلیسی هم ماه گذشته میلادی گفته بود كه این حمله ممكن است تاثیرات بلندمدتی بر سلامت آنها بگذارد.

بیمارستان محل درمان این دو اعلام نكرده كه آیا این پدر و دختر روس از تاثیرات بلندمدت این بیماری رنج خواهند برد یا خیر.

همچنین یك سم شناس گفته كه بهبودی از چنین مواردی احتمال دارد و ادامه داد: می دانیم كه در معرض حمله قرار گرفتن با یك عامل عصبی ممكن است تاثیرات موقتی اما بلندمدتی بر سیستم عصبی و مغزی قربانی بگذارد.

مقام های انگلیس ادعای برادرزاده اسكریپال را كه برای ملاقات با عموزاده و عمویش به انگلیس آمده بود، رد كردند؛ وی به شبكه خبری اسكای نیوز گفته بود كه این دو با ماهی فاسد مسموم شده اند. 52310

1397/01/18
14:33:39
5.0 / 5
4563
تگهای خبر: درمان , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین