رییس سازمان بازرسی شهرداری تهران:

مأموران شهربان متخلف توبیخ می شوند، ثبت شكایات با رجوع به سازمان بازرسی شهرداری

مأموران شهربان متخلف توبیخ می شوند، ثبت شكایات با رجوع به سازمان بازرسی شهرداری خشكشوئی آنلاین: رییس سازمان بازرسی شهرداری تهران اظهار داشت: در جهت احقاق حقوق شهروندان و اجرای قانون و با مشاركت آحاد مردم، مأموران برگزیده معرفی و تشویق و متخلفین توبیخ خواهند شد.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، محمدجواد شیرازی با اشاره به اینكه نیروهای خدوم و پاكدست شهربان و معبربان شهرداری تهران در انجام ماموریت ها و وظایف محوله زحمات زیاد و دشواری را متحمل می شوند، اظهار داشت: به همین منظور به زودی؛ مأمورین برگزیده معرفی و تشویق خواهند شد.
وی اظهار نمود: شهروندان تهرانی در صورتی كه از نیروهای خاطی شهربان و معبربان شهر تهران شكایتی دارند می توانند در ساعات اداری به آدرس خیابان بهشت، ضلع جنوبی پارك شهر، جنب درب اصلی شهرداری تهران، اداره رسیدگی به شكایات سازمان بازرسی رجوع كنند.
رییس سازمان بازرسی شهرداری تهران در ادامه اضافه كرد: لیست مشخصات كامل شهربانان و معبربانان به تفكیك منطقه و ناحیه به همراه عكس، تهیه شده و شهروندان می توانند در زمان رجوع افراد متخلف را شناسایی و معرفی كنند.
شیرازی اظهار داشت: بی تردید، به شكایات مردمی درباره تولید ناهنجاری، برخورد نامناسب با بساط گستران و یا هرگونه درخواست توسط شهربانان و معبربانان شهرداری تهران، بدون چشم پوشی رسیدگی و حقوق تضیع شده شهروندان احیاء خواهد شد.1397/01/27
16:07:59
5.0 / 5
4689
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین