معاون فرهنگی قوه قضاییه:

ریشه خیلی از مشكلات جامعه عدم آگاهی به قانون است

ریشه خیلی از مشكلات جامعه عدم آگاهی به قانون است خشكشوئی آنلاین: اولین نشست مشترك معاونت فرهنگی قوه قضاییه و معاونت اجتماعی نیروی انتظامی با حضور حجت الاسلام والمسلمین صادقی و سردار منتظرالمهدی امسال برگزار گردید.به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین صادقی در این نشست با تقدیر از خدمات فرهنگی نیروی انتظامی در سال های گذشته بخصوص در بحث ترافیك اظهار نمود: خوشبختانه فعالیت و اقدامات پلیس در زمینه مباحث ترافیكی بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته و نتایج مثبتی را به دنبال داشته است كه جا دارد از این خدمات به نحو مطلوب تقدیر شود.

معاون فرهنگی قوه قضاییه اضافه كرد: ریشه خیلی از مشكلات جامعه عدم آگاهی به قانون است و بنابراین این معاونت به دنبال ارتقای آگاهی های حقوقی و قضایی شهروندان است.

وی تصریح كرد: طرح تكریم ارباب رجوع همچون مهمترین فعالیت های این معاونت امسال است كه به صورت جدی آن را تا زمان حصول نتیجه مطلوب دنبال خواهیم كرد.

سردار منتظرالمهدی معاون اجتماعی نیروی انتظامی هم در این نشست با بیان آمادگی و همكاری با معاونت فرهنگی قوه قضاییه در زمینه مسائل فرهنگی و معضلات اجتماعی جامعه، خاطرنشان كرد: هدف ما از این همكاری ها كاهش پرونده های قضایی است؛ چون كه حجم زیاد پرونده های موجود در دستگاه قضایی به خودی خود زمان زیادی از وقت پلیس و همینطور پرسنل بیشتری را درگیر این امور می كند و با كاهش این پرونده ها پلیس می تواند در دیگر بخش ها حضور موثرتری داشته باشد.

وی با اشاره به اقدامات پلیس در زمینه مسائل فرهنگی، اظهار نمود: نیروی انتظامی در سال های گذشته با اقداماتی مانند ساخت كلیپ های آموزشی، حضور در مدارس و آموزش دانش آموزان و استفاده از فضای مجازی و رسانه به صورت جدی در حوزه فرهنگی ورود كرده است و آمادگی دارد تا در این زمینه با دستگاه قضایی تعامل دوجانبه داشته باشد.
1397/01/30
15:35:19
5.0 / 5
4796
تگهای خبر: پلیس , خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین