پوتین: از سوریه خارج نمی شویم

پوتین: از سوریه خارج نمی شویم خشكشوئی آنلاین: ایرنا نوشت: رئیس جمهوری روسیه اعلام نمود كه قصد ندارد پایگاه های نظامی روسیه در سوریه را برچیند و نیروهای روسی را از این كشور خارج كند.'ولادیمیر پوتین' در ارتباط مستقیم تلویزیونی با مردم روسیه در واكنش به پرسش یك شهروند این كشور از رییس جمهوری، این مطلب را بیان كرد.
روال برنامه ارتباط مستقیم با رییس جمهوری روسیه به گونه ای است كه پوتین نزدیك به دو ساعت در استودیو پخش زنده شبكه روسیه ۲۴ ساعت می نشیند و مردم سایر نقاط روسیه به صورت تصویری یا صوتی از پوتین سوال می پرسند.
علاوه بر این، هزاران پرسش از طریق های مختلف ارتباطی به برنامه ارسال می گردد كه مجریان برنامه فرصت می كنند تعداد اندكی از آنان را بپرسند.
پوتین در ادامه پاسخ خود اظهار داشت كه پایگاه پشتیبانی دریایی طرطوس و پایگاه هوایی حمیمم مطابق توافق های دوجانبه با سوریه در این كشور راه اندازی شده اند.
وی خاطرنشان كرد: نیروهای روسیه برای تامین منافع این كشور در سوریه حضور دارند و حضور این نیروها برپایه قرارداد با دولت سوریه و مطابق معیارهای بین المللی است.
پوتین با اشاره به اینكه شمار زیادی از افسران روس در نبردهای سوریه شركت كردند، افزود: در روسیه متوجه شدیم كه در شرایط جنگی فعالیت در عرصه های هوایی، ارتباط فضایی و تجسسی چگونه باید باشد.
وی تصریح كرد: شركت در عملیات نظامی در سوریه این فرصت را داد تا گام دیگری برای تكامل نیروهای مسلح برداریم. در نبردهای سوریه تجربیات بسیار ارزشمندی بدست آوردیم و تجهیزات مختلف و ادوات جنگی متعددی را بكار گرفتیم، هرچند كه باید متذكر شوم سوریه میدان آزمایش تسلیحات نیست، اما ما تسلیحات را در شرایط جنگی بكار بردیم.
روسیه به درخواست دولت سوریه از مهرماه سال 94 در این كشور حضور نظامی گسترده دارد.
گفت وگوی پوتین با مردم روسیه كه از ساعت 12 ظهر به وقت مسكو شروع شد تا ساعت 16 و 25 دقیقه ادامه داشت و حدود یك میلیون و 800 هزار سوال از وی با استفاده از اینترنت، گفت وگوی تلویزیونی و رادیویی ارائه شد كه پوتین به تعدادی از آنها پاسخ داد.
49311

1397/03/18
12:33:58
5.0 / 5
5591
تگهای خبر: هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین