حضور مقام سابق كانادا در نشست منافقین با انتقاد مواجه گردید

حضور مقام سابق كانادا در نشست منافقین با انتقاد مواجه گردید خشكشوئی آنلاین حضور مقام سابق كانادا در نشست منافقین با انتقاد مواجه گردید


به گزارش تارنمای 'استار فونیكس'، استفن هارپر نخست وزیر سابق كانادا در حالی در این گردهمایی شركت كرد كه دولت وی در سال 2012 از گروهك منافقین بعنوان یك سازمان تروریستی یاد كرده بود.
استار فونیكس در ادامه عنوان كرد: حتی مخالفان ایران هم از سابقه تاریخی اقدامات خشونت آمیز و افراطی این گروهك انتقاد كرده اند.
'توماس جونو' یك استاد دانشگاه اوتاوا و تحلیل گر سابق وزارت دفاع كانادا خاطرنشان كرد: استفن هارپز آشكارا از یك گروه غیردمكراتیك و به صورت كامل نامشروع در این گردهمایی حمایت كرد كه پیشتر توسط دولت كانادا گروهی تروریستی خوانده شده بود.
'فرزان ثابتگ كارشناس امور ایران در مركز همكاری و امنیت بین الملل دانشگاه استنفورد خاطرنشان كرد: حضور هارپر در این گردهمایی مبین پیچیدگی عملیات های سیاسی این گروه و همینطور ساده لوحی و رشوه گیری سیاستمداران غربی است. انتقادها ضد نخست وزیر سابق كانادا به علت شركت در گردهمایی گروهك تروریستی منافقین در حالی مطرح شده است كه سخنگوی هارپر از حضور وی در این مراسم دفاع كرد. جان بیرد وزیر خارجه سابق كانادا هم به همراه هارپر در این مراسم حضور دشت. پاریس همه ساله دهم تیرماه شاهد گردهمایی گروهكی تروریستی است كه از سال 1360خورشیدی با عبور از خط فكری جامعه ایران كوشیده تا همچنان مسیر فعالیت های تروریستی خویش را دنبال كند. این گروهك بعد از ناكامی در فعالیت های تروریستی در ایران به دامان صدام دیكتاتور پیشین عراق پناه برد و همراه با مزدوران این دیكتاتور در جنگ هشت ساله تحمیلی ضد مردم ایران شركت كرد. 52310

1397/04/12
21:36:25
5.0 / 5
4525
تگهای خبر: اتو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین