سرمدی پیام برجامی روحانی را تقدیم رئیس جمهور اوگاندا كرد

سرمدی پیام برجامی روحانی را تقدیم رئیس جمهور اوگاندا كرد خشكشوئی آنلاین: قائم مقام وزیر امور خارجه و فرستاده ویژه رئیس جمهوری كشورمان كه به منظور تسلیم پیام كتبیروحانی به اوگاندا سفر كرد، ضمن دیدار با ژنرال یوری كاتوگا موسونی رئیس جمهوری اوگاندا، پیام رئیس جمهوری كشورمان را تقدیم، و در مورد آخرین تحولات در زمینه برجام و روابط دو كشور گفتگو و رایزنی كرد.به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از خبر آنلاین، موسونی با تاكید بر اینكه ما از ابتدا از برجام استقبال و حمایت كرده ایم، اضافه كرد: به صورت دقیق و جزئی تحولات مربوط به برجام را دنبال كرده و در جریان آن هستم و امیدوارم تلاش طرفهای مختلف برای حفظ آن موفق باشد. رئیس جمهوری اوگاندا ضمن غیرقابل قبول خواندن سیاستها و اقدامات یكجانبه گرایانه آمریكا، بر ضرورت تلاش جمعی همه كشورهای مستقل بخصوص كشورهای قدرتمند برای تقویت چند جانبه گرایی تاكید نمود. او همینطور ضمن ابلاغ سلام متقابل به همتای ایرانی خود، آمادگی و اراده كشورش را برای گسترش همكاریهای فیمابین در همه زمینه ها اعلام نمود.

آقای سرمدی هم ضمن تشریح اقدامات یكجانبه گرایانه آمریكا و تهدیدات این سیاست مخرب، برای صلح و امنیت جهانی، خواهان موضع واحد و یكپارچه كشورهای مستقل در مقابل این قبیل سیاستها و اقدامات غیر منطقی گردید.

در این دیدار كه با حضور سام كوتسا وزیر خارجه اوگاندا انجام شد نماینده ویژه رئیس جمهوری كشورمان، اقدامات ترامپ بخصوص خروج یكجانبه و تعهد شكنانه از برجام را در تناقض آشكار با تعهدات بین المللی آمریكا دانست و ابراز امیدواری كرد كه دیگر طرف های برجام با عرضه بسته پیشنهادی كامل و جامع، بتوانند در میدان عمل اطمینان لازم را به ایران جهت مفید بودن برجام و بهره مندی از مزایای اقتصادی پیش بینی شده در آن بدهند.
52311

1397/04/21
19:25:38
5.0 / 5
5139
تگهای خبر: اتو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین