دعوت محیط بانان از بیرانوند برای همیاری در محیط زیست

دعوت محیط بانان از بیرانوند برای همیاری در محیط زیست خشكشوئی آنلاین: در آستانه روز ملی محیط بان، علیرضا بیرانوند-دروازه بان تیم ملی فوتبال كشور- با تعدادی از محیط بانان دیدار نمود.به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، در آستانه روز ملی محیط بان، تعدادی از محیط بانان كشور میهمان ایسنا بودند، در بخش ابتدایی این میزگرد، علیرضا بیرانوند - دروازه بان تیم ملی - كه درخشش خوبی هم در بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ داشت با حضور در جمع محیط بانان نسبت به لزوم حفظ محیط زیست تصریح كرد و محیط بانان هم با تقدیر از زحمات این ورزشكار ملی از وی دعوت نمودند كه بعنوان همیار محیط زیست آنها در این مسیر همراهی كند.

محیط بان مسعود صمدیه در این دیدار با اشاره به اینكه محیط زیست برای همه شهروندان است، اظهار داشت: اغلب جوانان در فضای مجازی حضور دارند و اخبار مربوط به ورزشكاران را دنبال می كنند. ازاین رو ورزشكاران نقش الگو برای جوانان دارند.

وی با اشاره به تاثیر اجتماعی حمایت ورزشكاران از محیط زیست اظهار نمود: دیدار بیرانوند با محیط بانان بطور قطع برد تبلیغاتی خوبی برای محیط زیست دارد بعنوان مثال شكارچی كه ورزش فوتبال را دوست دارد و هوادار علیرضا بیرانوند است؛ وقتی می بینید كه این بازیكن هوادار محیط زیست است این مورد در برخورد و نگاه او نسبت به محیط زیست تاثیر خواهد گذاشت.

این محیط بان باسابقه منطقه طالقان افزود: علیرضا بیرانوند عكسی با لباس محیط بانی گرفت. بطور قطع این كار در سطح دنیا هم برای این بازیكن خوب كشورمان و هم محیط زیست بار مثبتی بوجود می آورد. در دنیا می گویند این ورزشكار با رنجرها عكس گرفته است و در ایران هم می گویند كه حامی محیط بانان و محیط زیست است.


1397/04/30
19:11:42
5.0 / 5
5410
تگهای خبر: محیط زیست , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین