برنامه دولت اسكاتلند برای ترویج تغذیه با شیر مادر

برنامه دولت اسكاتلند برای ترویج تغذیه با شیر مادر خشكشوئی آنلاین: دولت اسكاتلند از اختصاص بودجه بیشتر برای تشویق مادران به شیر دادن به نوزادانشان برای مدت زمان بیشتر اطلاع داد.به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، دولت اسكاتلند با بیان اختصاص بودجه مازاد به مبلغ دو میلیون پوند در نظر دارد تا تعداد مادران بیشتری تشویق شوند كه فرزندشان را برای مدت زمان طولانی تر با شیر خود تغذیه كنند.

آمارها نشان داده است در یك سال قبل ۶۳ درصد نوزادان در یك دوره زمانی از شیر مادر خود تغذیه شده اند اما نرخ تغذیه با شیر مادر تا شش هفتگی به ۴۱ درصد رسیده است.

در مجموع بررسی های انجام شده در اسكاتلند نشان داده است سال قبل نرخ تغذیه با شیر مادر در این كشور نسبت به دیگر كشورها پایین بوده است.

وزیر بهداشت اسكاتلند در این باره اظهار داشت: تغذیه با شیر مادر فوائد دراز مدت و كوتاه مدتی برای سلامت مادر و كودك به همراه دارد باآنكه بعضی از مادران و فرزندان آنها برای انجام این كار با مشكلاتی روبرو می شوند.

به گزارش شبكه خبری بی بی سی، به قول وزیر بهداشت اسكاتلند ضروری می باشد مادران در دوره زمانی تغذیه فرزندشان با شیر به خوبی مورد حمایت قرار بگیرند و اختصاص بودجه مازاد می تواند در رفع بعضی از مشكلاتی كه با آن روبرو هستند مفید باشد.
1397/05/07
14:29:08
5.0 / 5
5691
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین