با دستور ویژه استاندار تهران

مشكل وام كسبه ساختمان پلاسكو حل شد

مشكل وام كسبه ساختمان پلاسكو حل شد خشكشوئی آنلاین: در مصوبه ۳۰ شهریورماه ۹۶، قید بخش «مجتمع نور» سبب شده بود وام تنها به كسبه ای كه در مجتمع نور مستقر شده اند تعلق بگیرد اما در جلسه بررسی مشكلات و رفع موانع اجرایی پروژه ساختمان پلاسكو با دستور استاندار تهران مقرر شد وام ۳۰۰ میلیون تومانی به همه كسبه ساختمان پلاسكو تعلق بگیرد.به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا جلسه بررسی مشكلات و رفع موانع اجرایی پروژه ساختمان پلاسكو به ریاست محمدحسین مقیمی - استاندار تهران و با حضور عیسی فرهادی - فرماندار تهران، محسنی - شهردار منطقه ۱۲ تهران و جمعی از نمایندگان كسبه صدمه دیده حادثه ساختمان پلاسكو و نمایندگان بنیاد مستضعفان و بانك مركزی در فرمانداری تهران برگزار گردید.

در این جلسه مبحث مصوبه دولت در مورد ساختمان پلاسكو بررسی گردید. استاندار تهران هم با اشاره به مطالبات بانك ها اظهار داشت: بدهی های اهالی پلاسكو و جریمه و سود آن ها طبق این مصوبه باید استمهال شود و بانك ها در اجرای مصوبه دولت باید به سرعت اقدام نمایند و در صورت عدم همكاری بانك ها در اجرای مصوبه دولت، با مدیران بانك ها برخورد قانونی می گردد.

به قول نمایندگان كسبه پلاسكو در این جلسه خیلی از كسبه به علت دریافت نكردن وام قادر به راه اندازی مجدد كسب و كار خود نشدند.

نماینده اتاق اصناف هم با اشاره به اینكه طبق مصوبه تنها كسانی از كسبه پلاسكو می توانند وام ۳۰۰ میلیونی را دریافت نمایند كه در مجتمع نور مستقرهستند.

استاندار تهران بعد از شنیدن دغدغه و مشكلات نمایندگان كسبه پلاسكو بر حذف قید «مجتمع نور» برای اعطای وام به كسبه پلاسكو تصریح كرد.

در این جلسه با دستور استاندار تهران مقرر شد جلسات پیگیری احداث ساختمان جدید پلاسكو تا اجرای عملیاتی پروژه و ساخت ساختمان مرتب برگزار گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران همینطور در این جلسه شهرداری تهران اعلام آمادگی كرد تا زمین مجاور ساختمان پلاسكو با بیان موافقت بنیاد مستضعفان برای احداث یادواره شهدای آتشنشان در نظر گرفته شود.
1397/05/21
13:25:02
5.0 / 5
5074
تگهای خبر: شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین