ملانیا ترامپ: عاشق همسرم هستم، به بعضی از كارمندان ترامپ اعتماد ندارم

ملانیا ترامپ: عاشق همسرم هستم، به بعضی از كارمندان ترامپ اعتماد ندارم خشكشوئی آنلاین ملانیا ترامپ: عاشق همسرم هستم، به بعضی از كارمندان ترامپ اعتماد ندارم


ملانیا ترامپ، همسر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا در گفت وگو با شبكه ABC NEWS در حالیكه در نخستین تور سفرهای خارجی تنهای خود به آفریقا رفته، اظهار داشت: وقتی برای شنیدن مهملات ندارد. ملانیا ترامپ در پاسخ به سوالی درباره روابط غیراخلاقی ادعا شده كه به دونالد ترامپ نسبت داده اند، اظهار داشت: من یك مادر و بانوی اول آمریكا هستم و چیزهای مهم تری برای فكر كردن و انجام دادن دارم. این چیزها مورد توجه و تمركز من قرار نمی گیرد.
این اظهارات ملانیا ترامپ یادآور برخی اظهارنظرهای علنی نخست ترامپ درباره افترا بی وفایی به همسر ضد خودش است.

ملانیا ترامپ در ادامه این مصاحبه گفت، در سال قبل از بابت ماجراهای مطرح شده درباره روابط غیراخلاقی نسبت داده شده به همسرش آزار دیده است. او تصریح كرد: قرار نیست همیشه وضعیت برای شما خوشایند باشد اما البته من می دانم چه كاری درست و چه كاری اشتباه است و چه چیزی واقعی و چه چیزی نادرست است.

این اظهارات ملانیا ترامپ پس از آن عنوان شد كه در سال قبل چندین زن مدعی شدند كه با دونالد ترامپ پس از آنكه وی در سال ۲۰۰۵ با ملانیا ترامپ ازدواج كرده، وارد رابطه شده بودند. مشهورترین این پرونده ها مربوط به استورمی دنیلز بازیگر فیلم های غیراخلاقی است كه جزئیاتی را درباره داشتن روابط غیراخلاقی و جنسی با دونالد ترامپ در سال ۲۰۰۶ بیان نمود. یكی دیگر از این زنان هم كارن مك دوگال یك مدل سابق مجله پلی بوی است كه او هم ادعای داشتن رابطه با دونالد ترامپ در سال ۲۰۰۶ را بیان كرد.

خود دونالد ترامپ ادعاهای هر دو نفر را رد كرده. ملانیا ترامپ همینطور اظهار داشت كه عاشق شوهرش است و ازدواج آنها از بابت این مورد دچار تیرگی نشده است.

او تصریح كرد: البته ما خوب هستیم. اینها گمانه زنی های رسانه ها است و مهمل است. همیشه قرار نیست مطالب درست باشند. من بسیار قدرتمند هستم و می دانم كه اولویت هایم چیست.

در عین حال ملانیا ترامپ در مورد مناقشه مربوط به پوشیدن یك لباس مناقشه برانگیز كه روی آن نوشته شده بود "من واقعا اهمیت نمی دهم" اظهار داشت كه هدفش از پوشیدن این لباس در هنگام پرواز به مقصد بازدید از یك مركز نگهداری كودكان مهاجر كم سن و سال بوده كه رسانه های چپ گرا و منتقدانش را مورد خطاب قرار دهد.

ماه ژوئن گذشته بانوی اول آمریكا هنگامی كه سوار هواپیما برای بازدید از مركز نگهداری از كودكان مهاجر در تگزاس بود، لباسی به تن داشت كه روی آن نوشته شده بود "من واقعا اهمیتی نمی دهم، شما چطور؟ "

ملانیا ترامپ تصریح كرد: مشخص است كه من این لباس را برای بچه ها نپوشیده ام. من این ژاكت را برای ورود به هواپیما و هنگام خروج از آن به تن داشتم و مخاطب آن مردم و رسانه های چپگرایی بودند كه از من انتقاد می كنند و من می خواستم به آنها نشان دهم كه اهمیتی نمی دهم.

بانوی اول آمریكا تصریح كرد زمانی كه مشغول بازدید از بچه ها در آن مركز بوده، این لباس را به تن نداشته و هنگامی كه متوجه شده كه رسانه ها بیش از اندازه به آن توجه نشان می دهند، آنرا پس از این بازدید به تن كرده است.

ملانیا اظهار داشت: این یك نوع پیام فرستادن بود. من ترجیح می دهم كه آنها به كارهایی كه انجام می دهم و ابتكارهایی كه داشته ام، توجه نشان دهند تا به آنچه كه می پوشم.

بانوی اول آمریكا همینطور فاش كرد كه به ترامپ می گوید به كدام یك از نیروهای دولتش اعتماد داشته باشد و به كدام یك از آنها نباید اعتماد كند.

ملانیا با تاكید بر این كه هیچ وقت به بعضی از كارمندان دولت ترامپ اعتماد نداشته، اظهار نمود كه هنوز هم كسانی در نزدیكی ترامپ هستند كه او به آنها اعتماد ندارد.

به ادعای ملانیا ترامپ، از پس از آن كه او "توصیه صادقانه" خود درباره برخی كارمندان و همپیمانان ترامپ را به همسرش منتقل كرده خیلی از آنها دیگر در كاخ سفید كار نمی كنند.

همسر ترامپ پذیرفت كه گاهی اوقات وی در نقش بانوی اول بخصوص در زمینه از دست رفتن حریم خصوصی اش مشكلاتی را پیدا كرده است.

او تصریح كرد: من دیگر نمی تونم آزادانه تحرك داشته باشم.

با این حال وی خاطرنشان كرد كه هیچ وقت احساس نكرده كه "زندانی دولت" است.

ملانیا خاطرنشان كرد: من احساس زندانی بودن ندارم. خیر. من از آن لذت می برم و این وضعیت هم قرار نیست تا ابد طول بكشد و یك زمان كاملا ویژه است.

او در مورد حملات و انتقادهای مكرر ضد خود از زمان رسیدن همسرش به ریاست جمهوری اظهار داشت: می توانم بگویم كه من قربانی بیشترین میزان قلدری در جهان هستم. 52310

1397/07/21
14:26:22
5.0 / 5
5340
تگهای خبر: لباس , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین