اسیدپاشی در باغ فیض پس از تماشای فیلم، دستگیری اسیدپاش

اسیدپاشی در باغ فیض پس از تماشای فیلم، دستگیری اسیدپاش خشكشوئی آنلاین: معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری فردی اطلاع داد كه بعد از تماشای یك فیلم سینمایی مبادرت به اسیدپاشی روی مردی در منطقه باغ فیض كرده بود.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، در ساعت 21 پنجم مهرماه وقوع یك فقره اسیدپاشی در خیابان 22 بهمن به كلانتری 140 باغ فیض اطلاع داده شد كه با حضور واحد گشت كلانتری در محل مشخص شد جوانی 19 ساله مبادرت به اسیدپاشی بر روی صورت و بدن مردی حدودا 50 ساله كرده و در صورتی كه بعد از وارد كردن ضربه چاقو به ناحیه شكم و مجروح كردن این شخص از ناحیه صورت با استفاده از سلاح سرد پنجه بوكس قصد فرار از محل را داشته، توسط اهالی محل وهمسایگان محاصره و نهایتا دستگیر شده است.
با تشكیل پرونده مقدماتی با مبحث "اسیدپاشی" و برابر هماهنگی با بازجو شعبه پنجم داسرای ناحیه 27 تهران، متهم برای انجام تحقیقات و مشخص شدن انگیزه ارتكاب به اسیدپاشی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
با انجام اقدامات درمانی و بهبودی نسبی شاكی پرونده، كارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی به تحقیق از او پرداختند ؛ شاكی در اظهاراتش به كارآگاهان اظهار داشت: برای آوردن پسرم از پارك، از منزل خارج شده بودم كه یكی از دوستان پسرم كه از قبل او را می شناختم به من نزدیك شد. ناگهان وی مبادرت به پاشیدن محتویات داخل یك بطری اسید روی صوت و بدنم كرد ؛ در همین زمان، با چاقو ضربه ای به پهلویم زد و همزمان با جسم سختی كه در داخل دستش مشت كرده بود هم چند ضربه به صورتم وارد كرد بگونه ای كه از ناحیه صورت هم دچار خونریزی شدید شدم و روی زمین افتادم.
در همان تحقیقات اولیه كارآگاهان اطلاع پیدا كردند كه متهم یكی از دوستان نزدیك پسر شاكی به نام "رامبد "است ؛ بنابراین تحقیقات از رامبد در دستور كار قرار گرفت و وی در اظهاراتش با معرفی متهم بعنوان دوست نزدیكش به كارآگاهان اظهار داشت: از حدود یك سال پیش بود كه در باشگاه ورزشی ویژه آموزش "پاركو" با جوانی بنام مازیار آشنا شدم ؛ در مدت زمان كوتاهی دوستی ما بسیار صمیمی و نزدیك شد بگونه ای كه علاوه بر زمان باشگاه، بیشتر اوقات شبانه روز را با یكدیگر سپری می كردیم ؛ همین مبحث سبب شده بود تا من از ادامه تحصیل خود غافل شوم و به همین علت اعضای خانواده بخصوص پدرم با ادامه دوستی من با "مازیار" مخالفت كرد. پدرم دیگر اجاره نداد تا من به باشگاه ورزشی بروم و ارتباط من با مازیار را به شدت محدود كرد ؛ مبحث مخالفت خانواده بخصوص پدرم را با مازیار مطرح كرده و از او خواستم تا مدتی به سراغ من نیاید تا اینكه شب حادثه متوجه شدم كه مازیار روی صورت پدرم اسید پاشیده و او را با چاقو و پنجه بوكس مجروح كرده است.

مازیار در همان تحقیقات اولیه انگیزه خودش را انتقام گیری اعلام نمود و در مورد شب حادثه به كارآگاهان اظهار داشت: طی مدتی كه من با رامبد دوست شده بودم، بیشترِ اوقات خودم را با رامبد سپری می كردم و همین مبحث سبب شد تا من وابستگی زیادی به رامبد پیدا كنم ؛ زمانیكه اطلاع پیدا كردم پدر رامبد مانع ادامه دوستی من با او شده، تصمیم به انتقام گرفتم اما جرأت اینكار را نداشتم تا اینكه شب حادثه به سینما رفتم و فیلم ویژه افراد بالای 13 سال بود و صحنه های خشنی در داخل فیلم وجود داشت ؛ با دیدن صحنه های قدرت نمایی با سلاح سرد توسط شخصیت نقش اول فیلم جرأت پیدا كردم تا از پدر رامبد انتقام بگیرم ؛ بعد از آخر اكران فیلم بلافاصله مقداری اسید و همینطور چاقو و پنجه بوكس را خریداری نموده و با رجوع به محل سكونت رامبد و خانواده اش در كمین پدر رامبد نشستم تا اینكه از منزل خارج شد و... ".
براساس اعلام مركز اطلاع رسانی مركز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، سرهنگ كارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با بیان این خبر اظهار داشت: متهم پرونده برای انجام تحقیقات و تكمیل پرونده، با قرار قانونی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.1397/07/29
13:52:06
5.0 / 5
4461
تگهای خبر: پلیس , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین