بررسی راهكارهای ترافیكی در روزهای برگزاری نمایشگاه بین المللی تهران

بررسی راهكارهای ترافیكی در روزهای برگزاری نمایشگاه بین المللی تهران خشكشوئی آنلاین: راهكارهای ترافیكی و مسیرهای دسترسی خودروها و بازدید كنندگان از نمایشگاه بین المللی تهران بررسی گردید تا راهكارهای ترافیكی مناسبی برای ایام برگزاری نمایشگاه در این محدوده اتخاذ شود.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، علیرضا اسفراینی نژاد معاون حمل و نقل و ترافیكی با اشاره به اینكه در روزهای برگزاری نمایشگاه بین المللی تهران، شاهد اختلال حركتی وسائل حمل و نقلی به خصوص در ضلع جنوبی نمایشگاه هستیم اظهار داشت: با هماهنگی های انجام شده، توسعه خوبی در پاركینگ های ضلع جنوب و شمال نمایشگاه واقع در بزرگراه چمران انجام شده تا شهروندان هنگام نیاز به پارك خودرو از این ظرفیت استفاده كنند.
وی ادامه داد: تخصصی شدن برنامه های نمایشگاه بین المللی تهران با مخاطب خاص سبب كاهش بار ترافیكی در محدوده این نمایشگاه شده اما سرنشینان خودروهایی كه تمایل دارند از ضلع جنوبی به نمایشگاه بین المللی دسترسی پیدا كنند پس از عبور از بزرگراه نیایش و خیابان سئول می توانند وارد پاركینگ و محوطه نمایشگاه شوند.
معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری منطقه 3 افزود: همینطور با تولید پاركینگ هایی در ضلع شمالی نمایشگاه بین المللی تهران، خودروها می توانند از مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید چمران به این ضلع از نمایشگاه هم دسترسی یابند.
اسفراینی نژاد تصریح كرد: با برنامه ریزی های انجام شده، یكبار دیگر تمامی مسیرهای دسترسی به نمایشگاه بین المللی بررسی می گردد و بعد از انجام مطالعات لازم و همراهی تمامی سازمان ها از جمله: نمایشگاه بین المللی، پلیس راهور، شهرداری منطقه 1 و شهرداری منطقه 3 نسبت به باز تعریف مسیرهای دسترسی، روانسازی تردد خودروها و انجام اصلاحات هندسی در خیابان سئول، تقاطع خیابان نمایشگاه اقدامات لازم انجام می گردد.
طبق گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3، طی بازدیدی از نمایشگاه بین المللی تهران، شهریار افندی زاده قائم مقام معاونت حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران، علیرضا اسفراینی نژاد معاون حمل و نقل و ترافیك منطقه 3 و رییس نمایشگاه بین المللی تهران، راهكارهای ترافیكی و مسیرهای دسترسی خودروها و بازدید كنندگان از نمایشگاه بین المللی تهران بررسی گردید.



1397/08/08
15:08:52
5.0 / 5
4556
تگهای خبر: پلیس , توسعه , تولید , شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین