مستثنی شدن شهردار تهران از قانون منع بكارگیری بازنشستگان در انتظار نظر مجلس

مستثنی شدن شهردار تهران از قانون منع بكارگیری بازنشستگان در انتظار نظر مجلس خشكشوئی آنلاین: استفساریه نمایندگان درباره «مستثنی كردن شهردار تهران از قانون منع بكارگیری بازنشستگان» این هفته در دستور كار دو كمیسیون تخصصی مجلس قرار دارد.به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، به دنبال مخالفت مجلس با یك فوریت طرح «مستثنی كردن شهردار تهران از قانون منع بكارگیری بازنشستگان»، این طرح به صورت عادی در مجلس در حالی رسیدگی است و در همین راستا دو كمیسیون اجتماعی و شوراها در هفته جاری بررسی این طرح را در دستور كار دارند.

بر همین اساس كمیسیون اجتماعی بعنوان كمیسیون اصلی یكشنبه بعدازظهر طرح استفساریه تبصره (۱) قانون اصلاح ممنوعیت به كارگیری بازنشستگان را مورد بررسی قرار می دهد.

كمیسیون امور داخلی كشور و شوراها نیز بعنوان كمیسیون فرعی بررسی طرح استفساریه تبصره یك قانون اصلاح قانون ممنوعیت به كارگیری بازنشستگان با حضور نمایندگان وزارت كشور، شورای عالی استان ها، معاونت قوانین و مركز پژوهش های مجلس شورای اسلامی را در دستور كار دارد.

كمیسیون های تخصصی مجلس پس از بررسی طرح ها و لوایح، گزارش خود در مورد رد یا تصویب آنها را به صحن علنی مجلس عرضه می دهند. در همین راستا پس از عرضه گزارش دو كمیسیون اجتماعی و شوراها در مورد طرح مذكور، این طرح در نوبت بررسی در صحن علنی قرار خواهد گرفت.

با توجه به اینكه در این قانون مهلت ۶۰ روزه برای كناررفتن بازنشستگان از زمان ابلاغ قانون در نظر گرفته شده، بنابراین ۲۴ آبان آخرین مهلت شهردار تهران است. بر همین مبنا تنها در صورتیكه این طرح با اولویت در مجلس بررسی و تصویب شود و در شورای نگهبان به تایید برسد و مراحل قانونی خویش را تا ۱۲ روز آینده طی كند، افشانی در بهشت ماندنی خواهد بود.
1397/08/12
14:00:16
5.0 / 5
4651
تگهای خبر: آب , شهردار , شورای اسلامی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین