انجمن قلب آمریكا:

بررسی سطح كلسترول باید از كودكی صورت بگیرد

بررسی سطح كلسترول باید از كودكی صورت بگیرد خشكشوئی آنلاین: پزشكان انجمن قلب آمریكا در دستورالعمل های جدید خود، تاكید نمودند كه بررسی سطح كلسترول باید از كودكی صورت بگیرد.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا و به نقل از انجمن قلب آمریكا، داشتن كلسترول بالای خون در طول زندگی می تواند خطر مبتلا شدن به سكته یا حمله قلبی را افزایش دهد. دستورالعمل های جدید عرضه شده در "انجمن قلب آمریكا" (AHA) نشان داده است كه وجود كلسترول در خون، نگرانی بزرگی برای همه سنین به شمار می رود؛ در نتیجه بررسی سطح كلسترول خون باید از سنین پایین صورت گیرد.
دستورالعمل های عرضه شده، بر پیشگیری، مراقبت های ابتدایی، سبك زندگی سالم، توجه به سابقه خانوادگی و عوامل ژنتیكی تاكید دارند. این دستورالعمل ها می توانند به كسانی كه مراقب بیماران هستند، در پیشگیری، تشخیص و درمان كلسترول بالا كمك كنند. دكتر "اسكات گراندی" (Scott Grundy)، استاد "مركز پزشكی دانشگاه تگزاس شعبه جنوب غربی" (UT Southwestern) اظهار داشت: هیچ كس نمی تواند نقش كلسترول را در مبتلا شدن به بیماری های قلبی انكار كند.


از هر سه بزرگسال در آمریكا، یك نفر، به سطح بالای "لیپوپروتئین كم چگالی" یا "ال دی ال" (LDL) مبتلاست كه با عنوان كلسترول بد شناخته می گردد و به تولید چربی و گرفتگی سرخرگ می انجامد. آزمایش ها نشان داده اند افراد مستعد بیماری قلبی، در صورت مصرف داروهایی كه سطح ال دی ال را كم می كنند، كمتر در معرض مبتلا شدن به این بیماری قرار می گیرند.
دكتر "دونالد لوید جونز" (Donald Lloyd-Jones)، مدیر بخش پیشگیری دانشگاه نورت وسترن" (NU) اظهار داشت: درك عوامل خطرزای دیگری كه در مبتلا شدن به بیماری قلبی تاثیر دارند، مهم می باشد.
علاوه بر عواملی مانند سیگار كشیدن، فشار خون بالا و قند خون بالا، توجه به عوامل خطرزایی مانند سابقه خانوادگی و شرایط دیگر هم مهم می باشد و می تواند جنبه بهتری از سلامت كلی فرد را در ۱۰ سال آینده عرضه نماید.
به خاطر وجود اثرات خطرناك كلسترول بالا به ویژه، ال دی ال، دستورالعمل ها پیشنهاد می دهند افرادی كه بیماری قلبی یا كلسترول بالا را در سابقه خانوادگی خود دارند، از دو سالگی تحت نظر باشند. افرادی كه چنین سابقه ای در خانواده آنها وجود ندارد، باید بین سنین ۹ تا ۱۱ سالگی و سپس بین سنین ۱۷ تا ۲۱ سالگی مورد آزمایش قرار بگیرند.
این پژوهش، در مجله " Circulation" به چاپ رسیده است.1397/08/20
14:48:55
5.0 / 5
4586
تگهای خبر: بیماری , تولید , درمان , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین