وزیر بهداشت: از مرحوم نوربخش نام نیك باقی ماند

وزیر بهداشت: از مرحوم نوربخش نام نیك باقی ماند خشكشوئی آنلاین: وزیر بهداشت با اشاره به پروژه های مشترك سازمان تامین اجتماعی و وزارت بهداشت در طرح تحول سلامت، از موحوم نوربخش بعنوان مدیری كه نام نیك از او باقی ماند یاد كرد.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، دكتر سیدحسن قاضی زاده هاشمی كه در حاشیه مراسم ترحیم دكتر سیدتقی نوربخش، رئیس سازمان تامین اجتماعی كه دو روز پیش در سانحه رانندگی درگذشت، سخن می گفت، با اشاره به اینكه سازمان تامین اجتماعی با مشكلات زیادی روبرو بود كه مرحوم نوربخش برای رفع آنها تلاش های زیادی كرد، اضافه كرد: سازمان تامین اجتماعی و وزارت بهداشت در طرح تحول سلامت كار مشتركی را آغاز كردند و در طول پنج سال قبل در فراز و فرودهای مختلف كنار هم بودند، البته برخی مواقع، سازمان تامین اجتماعی كه خریدار خدمت و وزارت بهداشت كه عرضه دهنده آن است، منافع متفاوتی را دنبال می كنند، اما همگی به دنبال یك هدف كه تامین آسایش مردم است، در حركت هستیم.
هاشمی تصریح كرد: همگی شاهد بودیم كه مرحوم دكتر نوربخش با تمام توان برای پیشبرد اهداف سازمان تامین اجتماعی تلاش می كرد و نبودن ایشان باوركردنی نیست، اما باید باور نماییم كه دنیا فانی است و نباید نسبت به آنچه در اختیار داریم، مغرور شویم، باید بدانیم متعلقات دنیوی حبابی بیش نیست و اختیار آن دست ما نخواهد بود؛ بنابراین باید به نحوی رفتار كرده و از عمر خود بهره ببریم كه در دنیای باقی دست خالی نباشیم و از سویی بازماندگان هم به وجود و حضور ما افتخار كنند. مرحوم دكتر نوربخش هم از این جنس بود و از ایشان نام نیك باقی ماند. امیدواریم در این ماه عزیز با جد بزرگوارشان محشور شوند و تمامی خدمات ارزشمند ایشان مورد قبول خداوند متعال قرار گیرد. امیدوارم برای همه ما چنین سرنوشتی رقم بخورد كه تا آخرین نفس در راه خدمت به خدا، خلق خدا و هر آنچه خداوند به ما عرضه نموده است، تلاش نماییم.1397/08/26
15:55:05
5.0 / 5
5125
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین