نجات ۷ گرفتار در دود آتش ساختمان ۵ طبقه

نجات ۷ گرفتار در دود آتش ساختمان ۵ طبقه خشكشوئی آنلاین: یكی از انباری های ساختمان ۵ طبقه مسكونی درمنطقه جنت آباد دچار آتش سوزی شد كه با حضور به موقع آتش نشانان از گسترش بیشتر آن جلوگیری شد.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، به دنبال بروز این آتش سوزی و تماسهای پر اضطراب شهروندان با سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت ۱۱: ۰۵ پگاه امروز بی درنگ نیروهای عملیات ایستگاه های ۹۴ و ۵۵ این سازمان را به محل حادثه واقع در جنت آباد شمالی، خیابان بهارستان ششم اعزام كرد.

حسین خرادمهر رئیس ایستگاه ۵۵ سازمان آتش نشانی تهران در این باره اظهار داشت: در یك ساختمان ۵ طبقه ۱۰ واحدی، طبقه منفی یك آن كه تعدادی انباری در آن قرار داشت، طعمه آتش سوزی شد و یكی از این انباری ها درآتش سوخت.

وی با اشاره به انتشار دود ناشی از این آتش سوزی درتمامی این ساختمان، اضافه كرد: آتش نشانان به سرعت در محل حادثه حضور بهم رساندند و سپس قطع برق و گاز ساختمان، باتجهیز كردن خود به دستگاه تنفسی درمیان دود و آتش به داخل طبقه منفی یك و باز انباری نفوذ كرده و با بكارگیری تجهیزات خاموش كننده و لوله آبرسان، به خاموش كردن آتش اقدام نمودند.

خرادمهرگفت: نیروهای آتش نشانی سپس تلاش فراوان توانستند شعله های آتش را خاموش كرده و با خارج كردن تمام وسایل و لوازم موجود در این انباری، به لكه گیری این حریق در بین بقایای این آتش سوزی پرداختند.

رئیس ایستگاه ۵۵ آتش نشانی اشاره كرد: در جریان این حادثه، تعداد ۷ نفر از ساكنان این ساختمان شامل ۴ مرد، ۲ زن و یك كودك كه در داخل ساختمان و در بین دود گرفتار شده بودند را به وسیله دستگاه تنفسی از ساختمان خارج كرده و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.
شایان ذكر است كه علت وقوع این آتش سوزی الان از طرف كارشناسان آتش نشانی منطقه در دست بررسی می باشد.
1397/09/01
20:48:33
5.0 / 5
4846
تگهای خبر: آب , دستگاه , سوخت , شهروندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین