به منظور پوشش بیمه ای فاقدان بیمه

كدملی و كدپستی افراد بدون بیمه، در اختیار كارگزاریها قرار می گیرد

كدملی و كدپستی افراد بدون بیمه، در اختیار كارگزاریها قرار می گیرد خشكشوئی آنلاین: بگفته مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر، شناسایی و استخراج جمعیت بیمه نشده كشور در دستور كار قرار گرفته است و بزودی كدملی و كدپستی دقیق تمام افراد بدون بیمه در اختیار صندوق و كارگزاران قرار می گیرد تا با رفع موانع موجود، نسبت به پوشش بیمه ای این قشر اقدام گردد.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، محمدرضا واعظ مهدوی نگرانی از آینده افراد بدون بیمه را دغدغه دولت و مدیران صندوق دانست و تاكید كرد: در همین راستا شناسایی و استخراج جمعیت بیمه نشده كشور در دستور كار قرار گرفته است و بزودی كدملی و كدپستی دقیق تمام افراد بدون بیمه در اختیار صندوق و كارگزاران قرار می گیرد تا نسبت به پوشش بیمه ای این قشر اقدام گردد.
مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی كشاورزان، روستاییان و عشایر كشور در بخشی از سخنانش از ۴۰ سالگی انقلاب با عنوان «پختگی انقلاب» نام برد و اظهار داشت: مهم ترین دستاورد انقلاب اسلامی، قانون اساسی جمهوری اسلامی است كه در آن بر احداث بسترهای لازم برای تعالی و كمال انسان ها تاكید گردیده است.
وی با اشاره به اینكه توجه به حوزه های مختلف اجتماعی، جایگاه ویژه ای در قانون اساسی كشورمان دارد، اضافه كرد: بر طبق اصل ۲۹ قانون اساسی، بیمه یك حق همگانی است و همه شهروندان باید از آن برخوردار شوند.
واعظ مهدوی، یكی از مشخصه های مهم بیمه اجتماعی كشاورزان، روستاییان و عشایر را حمایت همه جانبه دولت از آن دانست و خاطرنشان ساخت: با عنایت به نبود كارفرمای مشخص در فعالیت های كشاورزی و روستایی، دولت در این صندوق نقش كارفرما را ایفا كرده و دو سوم حق بیمه اعضای صندوق را عهده دار شده است.
وی با اشاره به اینكه دولت و مدیران صندوق، نگران آینده افراد بدون بیمه هستند، اظهار داشت: در همین راستا شناسایی و استخراج جمعیت بیمه نشده كشور در دستور كار قرار گرفته است و بزودی كدملی و كدپستی دقیق تمام افراد بدون بیمه در اختیار صندوق و كارگزاران قرار می گیرد تا با رفع موانع موجود، نسبت به پوشش بیمه ای این قشر اقدام گردد.
به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه روستاییان، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی كشاورزان، روستاییان و عشایر كشور در خاتمه با اشاره به تنظیم جداول حقوق صندوق تا سال ۱۴۲۰ اشاره كرد: در گام بعدی كارشناسان صندوق به دنبال تنظیم جداول حقوق تا سال ۱۴۷۰ هستند تا مشكلی در عمل به تعهدات صندوق در طولانی مدت به وجود نیاید.1397/11/13
14:55:36
5.0 / 5
4720
تگهای خبر: بیمه , شهروندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین