معاون استاندار خوزستان:

10 نفر از شهدای حمله تروریستی در بیمارستان ارتش هستند

10 نفر از شهدای حمله تروریستی در بیمارستان ارتش هستند خشكشوئی آنلاین: معاون سیاسی امنیتی استاندار خوزستان اظهار داشت: گروه تروریستی در حمله به رژه نیروهای مسلح در همان لحظه نخست با تیراندازی متقابل نیروهای مسلح متلاشی شدند.


حسین زاده در گفت وگو با خبرنگار ایسنا اظهار نمود: تنها 2 نفر از عاملان تروریستی حمله به رژه نیروهای مسلح در اهواز در لحظه نخست كشته شده و 2 نفر دیگر مجروح و دستگیر شده اند كه باید درباره وضعیت این 2 نفر پرسش شود.
وی بعد از بازدید بیمارستان ارتش و مجروحین بستری شده در این بیمارستان توضیح داد: 15 نفر از مجروحین این حادثه تروریستی در این بیمارستان بستری هستند كه وضعیت عمومی شان خوب است و روحیه بالایی دارند.
وی خاطرنشان كرد: 10 نفر از شهدای این حمله تروریستی در این بیمارستان قرار دارند و با عنایت به اینكه مجروحین دیگری به بیمارستانهای دیگر هم منتقل شده اند، احتمال افزایش شهدا وجود دارد.
حسین زاده عنوان كرد: اینكه گفته می گردد 40 نفر در جریان حمله تروریستی در اهواز شهید شده اند درست نیست.
وی توضیح داد: تعدادی از خبرنگاران و مردم برای بازدید از رژه نیروهای مسلح در اهواز به بلوار آمده بودند كه از پشت گیت و محل جایگاه حضور شخصیت ها و مسئولان، تیرانداری كور كردند تا مراسم را تحت الشعاع قرار بدهند كه با عكس العمل فوری نیروهای مسلح مواجه گشتند.1397/06/31
13:00:51
5.0 / 5
4628
تگهای خبر: هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین