رگبار باران و وزش باد شدید در این استان ها

رگبار باران و وزش باد شدید در این استان ها به گزارش خشکشوئی آنلاین، طی فردا و پس فردا اردبیل با کمینه ۱۴ درجه سانتیگراد و اهواز با بیشینه ۴۷ و ۴۹ دمای درجه سانتیگراد خنک ترین و گرمترین مرکز استان ها پیشبینی می شود.به گزارش خشکشوئی آنلاین، رئیس مرکز ملی پیشبینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از وقوع رگبار و رعدوبرق در بعضی استان ها همینطور وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در نقاط مختلف کشور اطلاع داد.

صادق ضیاییان در گفت و گو با ایسنا اضافه کرد: دوشنبه (۱۸ تیر) در نیمه شمالی آذربایجان غربی، شمال استانهای آذربایجان شرقی و اردبیل، برخی نقاط استان مازندران ارتفاعات البرز در استانهای البرز، تهران و سمنان، نیمه شمالی فارس، جنوب اصفهان و کرمان، شمال هرمزگان بخصوص در ساعات پس از ظهر افزایش ابر، گاهی رگبارو رعد و برق و وزش باد شدید پیشبینی می شود.

وی افزود: سه شنبه (۱۹ تیر) در شمال استانهای آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل، ارتفاعات البرز مرکزی، ارتفاعات واقع در غرب کرمان، شرق فارس و شمال هرمزگان در ساعات پس از ظهر و شب رگبار و رعد و برق وزش باد شدید موقت، گاهی گردوخاک دور از انتظار نیست.

ضیاییان افزود: چهارشنبه (۲۰ تیر) تنها در ارتفاعات واقع در شمال غرب و ارتفاعات البرز مرکزی رگبار پراکنده رخ می دهد و در سایر مناطق جوی آرام و پایدار حاکم خواهد بود.

وی افزود: پنجشنبه و جمعه (۲۱ و ۲۲ تیر) در شرق سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی افزایش ابر، وزش باد و رگبار و رعد و برق پیشبینی می شود.

ضیاییان افزود: طی سه روز آینده در نیمه شرقی و نواحی مرکزی کشور، برخی نقاط جنوب غرب و استانهای واقع در دامنه های جنوبی البرز مرکزی در بعضی ساعات وزش باد شدید و گردوخاک و کاهش کیفیت هوا پیشبینی می شود.

به گفته ضیاییان دوشنبه و پنجشنبه دریای خزر مواج خواهد شد.

رییس مرکز ملی پیشبینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی کشور در رابطه با وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار داشت: آسمان تهران فردا (۱۹ تیر) صاف در پس از ظهر افزایش ابر، گاهی وزش باد شدید و احتمال گرد و خاک با حداقل و حداکثر دمای ۲۸ و ۳۹ درجه سانتیگراد و پس فردا (۲۰ تیر ) صاف در پس از ظهر افزایش باد با کمترین و بیشترین دمای ۲۹ و ۳۹ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.

ضیاییان در انتها اظهارکرد: طی فردا و پس فردا اردبیل با کمینه ۱۴ درجه سانتیگراد و اهواز با بیشینه ۴۷ و ۴۹ دمای درجه سانتیگراد خنک ترین و گرمترین مرکز استان ها پیشبینی می شود.منبع:

1403/04/19
14:40:06
0.0 / 5
43
تگهای خبر: آسمان , باران , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین